Tytuł


KONCERT PREMIEROWY NOWEGO ALBUMU ICH TROJE „10 PRZYKAZAŃ, czyli PROJEKT X”

KONCERT PREMIEROWY NOWEGO ALBUMU ICH TROJE „10 PRZYKAZAŃ, czyli PROJEKT X”

ICH TROJE ZAGRA W OPERZE LEŚNEJ

Już 10 lipca zapraszamy do Opery Leśnej w Sopocie na wyjątkowy koncert zespołu Ich Troje! 

Wydarzenie niezwykłe, bo jubileuszowe - Ich Troje będzie bowiem świętowało 25 lat na muzycznej scenie.  Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi - charyzmatycznego Michała, człowieka orkiestry - Jacka i Ania Świątczak - wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy. 

Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników - na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było - wywoływali deszcz!  

Tym razem nie będzie inaczej!  Podczas koncertu usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to…", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Wypijmy za to!", "Babski Świat", "Keine Grenzen", a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią - za którą na powrót odpowiedzialna jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska!

Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru na pewno doda temu wydarzeniu niezwykłej magii. 

Polecamy:


Collegium 1704 czyli praską orkiestrę barokową, założoną w 2005 roku przez klawesynistę i…

Gala operowa to kontynuacja cyklu prezentacji gwiazd światowej wokalistyki.