Tytuł


Koncert pt. Bajkowe podróże

Koncert pt. Bajkowe podróże

Wykonawcy:

Aurelia Luśnia - śpiew
Rafał Grząka - akordeon
Paweł Stankiewicz - gitary, ukulele, banjo
Piotr Banaszek - instrumenty klawiszowe
Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Ariel Ludwiczak – dyrygent

W programie największe przeboje z bajek Disneya.

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na muzyczny poranek z okazji rozpoczynających się ferii zimowych! W samo południe, w niedzielę 10 lutego, w Sali Koncertowej PFK Sopot odbędzie się koncert familijny pt. Bajkowe podróże.

W programie koncertu usłyszymy znane i lubiane piosenki z najpopularniejszych produkcji Disneya takie jak Na morza dnie z Małej Syrenki, Nie bój się chcieć ze Zwierzogrodu, Mam tę moc z Krainy lodu czy Pół kroku stąd z Vaiany.

W rolę Arielki, Judy Hopps, Elzy i Vaiany oraz wielu innych postaci wcieli się Aurelia Luśnia, wszechstronnie wykształcona wokalistka, poruszająca się nie tylko w stylistyce muzyki rozrywkowej, której głos niemal stworzony jest do interpretowania bajkowych piosenek. Artystka posiada także bogaty repertuar klasyczny, z powodzeniem wykonuje również autorską muzykę, złożoną z kompozycji własnych i współtworzonych z gitarzystą Pawłem Stankiewiczem.

Podczas koncertu wystąpią również znakomici instrumentaliści - akordeonista Rafał Grząka, pianista Piotr Banaszek oraz Paweł Stankiewicz - gitarzysta i autor większości opracowań muzycznych. Polską Filharmonię Kameralną Sopot poprowadzi Ariel Ludwiczak.

Zapraszamy najmłodszych słuchaczy, dzieci, młodzież a także całe rodziny do spędzenia czasu przy dźwiękach z animowanych światowych hitów, z których wiele było nominowanych i nagradzanych Oscarami i Złotymi Globami.

Polecamy:


Sopocki Teatr Tańca zaprasza na swoją najnowszą premierę „tab’ Nowy początek” w reżyserii…