Tytuł


Muzyczna Aleja Gwiazd - Grażyna Brodzińska i jej goście

Muzyczna Aleja Gwiazd - Grażyna Brodzińska i jej goście

Rodzaje biletów


50.00 PLN - 150.00 PLN
Kategorie cenowe: 5

Wybierz terminMuzyczna aleja gwiazd – Grażyna Brodzińska i jej goście
Orkiestra, soliści, tancerze. Prowadzenie: Artur Orzech

Wielkie widowisko artystyczne!
Bogactwo muzycznych barw!
Na jednej scenie znakomici soliści, wirtuoz skrzypiec,  orkiestra, tancerze i ona, Pierwsza Dama Polskiej  Sceny Muzycznej, Grażyna Brodzińska.

To o niej Bogusław Kaczyński powiedział, że reprezentuje najwyższy kunszt sztuki wokalnej. Jej uroda, wdzięk i sceniczna charyzma sprawiają, że jest prawdziwą królową estrady. W trakcie koncertu towarzyszyć jej będą wybitne głosy sceny operowej: Aleksander Trofimov, Marcin Jajkiewicz oraz Janusz Kruciński.  O oprawę koncertu zadba prowadzący Artur Orzech.

Ten wyjątkowy koncert przeniesie nas w magiczny świat muzyki, gdzie będzie można posłuchać najsłynniejszych utworów operetkowych i musicalowych. Publiczność będzie mogła usłyszeć między innymi:
„Usta milczą, dusza śpiewa”
„Besame mucho”
„New York, New York”
„Skrzypek na dachu”

Nie zabraknie też wzruszeń przy walcu z filmu „Noce i dnie”, do którego zatańczą tancerze czy przy piosence „Moon River” z niezapomnianego filmu, „Śniadanie u Tiffany’ego”.  Nie zawiodą się  entuzjaści muzyki klasycznej –  pojawi się „V Symfonia” Beethovena w wykonaniu orkiestry czy też „O sole Mio”, w której na głosy zmierzą się soliści. 

Grażyna Brodzińska: znakomita tancerka i artystka, króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych  nurtów muzycznych. Posiada w swoim repertuarze utwory napisane wyłącznie dla niej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Niezmiennie pełne sale koncertowe to fakt najlepiej podsumowujący klasę artystki.