Tytuł


Cztery Żywioły Leo Rojas

Cztery Żywioły Leo Rojas

Leo Rojas znów porwie i zachwyci publiczność w Polsce. Tym razem NH1 zaprasza na koncert do kultowej Opery Leśnej.  więcej

Leo Rojas, ulubieniec publiczności na całym świecie, znów da koncert w Polsce. Tym razem da wraz ze swoim zespołem koncert na najbardziej znanej scenie w Polsce – kultowej Operze Leśnej w Sopocie.

Etniczna i nie tylko muzyka, która chwyta za serce

Leo Rojas zdobył sławę dzięki sukcesowi w niemieckiej wersji programu „Mam Talent”. Stało się między innymi dlatego, że nadał etnicznej muzyce swoich rodzinnych stron zupełnie nowy wymiar. Do tego dodał największe światowe hity w aranżacji na fletnię Pana – instrument, którego jest wirtuozem. Ten instrument ma niezwykłą moc wzbudzania niezapomnianych emocji, a słuchaczy przenosi w świat magii. „El Condor Pasa” czy motyw przewodni z filmu „Ostatni Mohikanin” to hity, które znają wszyscy, a Leo Rojas sprawił, że chwytają za serce bardziej niż oryginały.

Zagrał dla papieża – zagra też dla Ciebie!

W grudniu zeszłego roku Leo Rojas dostąpił zaszczytu wystąpienia przed papieżem Franciszkiem podczas koncertu bożonarodzeniowego. Obok niego wystąpiły takie gwiazdy jak Lionel Richie, Mireille Mathieu, Susan Boyle czy Bonnie Tyler. Dochód z koncertu został przeznaczony dla ludności obszaru Amazonii, czyli stron bliskich Leo Rojasowi.

Koncerty Leo Rojasa to za każdym razem niezwykłe wydarzenie, na którym ten mający miliony fanów na całym świecie artysta, w niezwykły sposób łączy rdzenną muzykę Indian południowoamerykańskich z najnowszymi hitami.

Kultowy Leo w kultowej Operze Leśnej

Będzie to już piaty koncert Leo Rojasa w Polsce. Każdy poprzedni, w Zakopanem, Warszawie czy Kielcach, był niezapomnianym przeżyciem dla tysięcy fanów. Tym razem również gwarantujemy świetną zabawę, na co wpłynie też atmosfera kultowej Opery Leśnej w Sopocie.

Polecamy:


Collegium 1704 czyli praską orkiestrę barokową, założoną w 2005 roku przez klawesynistę i…

Zapraszamy na trzeci Sopot Stand-up Festival!

Gala operowa to kontynuacja cyklu prezentacji gwiazd światowej wokalistyki.